november 1, 201910:0010:30
00:00 Jon Olav Sandal
00:00 Nicholas Oscar Van Eck
00:00 Anna Willrodt
november 1, 201910:3011:00
10:30 Johanne Moen Jensen
november 1, 201911:0011:45
11:00 Johanne Moen Jensen
11:00 Jon Olav Sandal
11:00 Mira Svartnes Thorsen
11:00 Jon McIldowie
november 1, 201912:0012:30
00:00 Myrull
november 1, 201912:3013:30
november 1, 201913:3014:15
13:30 Daniel Nordgård
november 1, 201914:3015:00
00:00 Stian Mathisen
november 1, 201915:0015:30
15:00 Vi og Du
november 1, 201915:0016:00
15:00 Lene Lauvdal
15:00 Sten Ove Toft
november 1, 201915:5016:20
15:50 Samū
november 1, 201916:0017:00
16:00 Christer André Cederberg
16:00 Kristine Karlsen
16:00 Kristoffer Kilen Aase
november 1, 201916:4017:00
16:40 August Kann
november 1, 201920:0020:30
20:00 The Bowdashes
november 1, 201920:1520:45
20:15 Mia Berg
november 1, 201920:3021:00
20:30 Living Alma
november 1, 201920:3021:00
20:30 Turab
november 1, 201920:4521:15
20:45 August Kann
november 1, 201921:0021:30
21:00 The Florines
november 1, 201921:1521:45
21:15 Unge Beirut
november 1, 201921:1521:45
21:15 Posterboys
november 1, 201921:3022:00
21:30 Mokri
november 1, 201921:4522:15
21:45 Xsektmedlem
november 1, 201922:0023:15
22:00 Arif
november 1, 201922:0022:30
22:00 Lars Jakob Rudjord
november 1, 201922:1522:45
22:15 Samū
november 1, 201922:3023:00
22:30 Sjøgress
november 1, 201922:4523:15
22:45 Dmitrievna
november 1, 201923:0023:30
23:00 NEON ION
november 1, 201923:1523:45
23:15 ELLA
november 1, 201923:3002:00
23:30 Naked Koala
november 2, 201910:0010:15
10:00 Jon Olav Sandal
10:00 Nicholas Oscar Van Eck
10:00 Anna Willrodt
november 2, 201910:1511:00
10:15 Danby Choi
november 2, 201911:0011:15
11:00 Elias Tchaba
november 2, 201911:1512:00
23:15 Andy Hannah
23:15 Mayoo Sivanantham
23:15 Martha Lyse
23:15 Anita Halmøy Wisløff
november 2, 201912:0013:00
12:00 Guttorm Andreasen
12:00 Mayoo Sivanantham
12:00 Synnøve Sandnes
12:00 Kathrine Wallevik
12:00 Jente Pironet
november 2, 201913:0014:00
november 2, 201914:0015:00
14:00 Achal Dhillon
14:00 Andy Hannah
14:00 Jon McIldowie
14:00 Désirée J. Vach
14:00 Tale Støyva Skrunes
november 2, 201915:0015:20
15:00 Culiar
november 2, 201915:1516:00
15:15 Achal Dhillon
15:15 Désirée J. Vach
15:15 Anngunn Sørli
november 2, 201916:0017:00
16:00 Hanne Hukkelberg
16:00 Peder Ebbesen
november 2, 201916:4017:00
16:40 NINV
november 2, 201918:0019:30
november 2, 201919:3020:00
19:30 Maud
november 2, 201919:4520:15
19:45 Beharie
november 2, 201920:00
20:00 Folkevogn
november 2, 201920:1520:45
20:15 Miriam
november 2, 201920:3021:00
20:30 Culiar
november 2, 201920:3021:00
20:30 Moon Mountain
november 2, 201920:4521:15
20:45 JUNO
november 2, 201921:1521:45
21:15 Underwing
november 2, 201921:3022:00
21:30 Portland
november 2, 201921:3022:30
21:30 Hanne Hukkelberg
november 2, 201921:4522:15
21:45 JASMIN
november 2, 201922:0022:30
22:00 Ol’Burger Beats & Vuyo
november 2, 201922:1522:45
22:15 ATENA
november 2, 201922:3023:00
22:30 Beverly Kills
november 2, 201922:4523:15
22:45 Doglover95
november 2, 201923:0023:30
23:00 Globox
november 2, 201923:1523:45
23:15 NINV
november 2, 201923:3000:00
23:30 Moron Police
november 2, 201923:4502:00
23:45 Klubb Skamlös

1 Arif presenteres i samarbeid med Østsia

2 Programmet på Charlies presenteres av Måkeskrik

 

Fredag

Vaktbua

Teateret

SKMU

Charlies

Kick

Grenseløs

Caledonien Hall

MINT Art Gallery

Lørdag

Vaktbua

Teateret

SKMU

Charlies

Kick

Grenseløs

Caledonien Hall

MINT Art Gallery

Kjøp billett Kjøp billett