november 1, 201910:0010:30
00:00 Jon Olav Sandal
00:00 Nicholas Oscar Van Eck
00:00 Anna Willrodt
november 1, 201910:3011:00
10:30 Johanne Moen Jensen
november 1, 201911:0011:45
11:00 Johanne Moen Jensen
11:00 Jon Olav Sandal
11:00 Mira Svartnes Thorsen
11:00 Jon McIldowie
november 1, 201912:0012:30
00:00 Myrull
november 1, 201912:3013:30
november 1, 201913:3014:15
13:30 Daniel Nordgård
november 1, 201914:3015:00
00:00 Stian Mathisen
november 1, 201915:0015:30
15:00 Vi og Du
november 1, 201915:0016:00
15:00 Lene Lauvdal
15:00 Sten Ove Toft
november 1, 201915:5016:20
15:50 Samū
november 1, 201916:0017:00
16:00 Christer André Cederberg
16:00 Kristine Karlsen
16:00 Kristoffer Kilen Aase
november 1, 201916:4017:00
16:40 August Kann
november 1, 201920:0020:30
20:00 The Bowdashes
november 1, 201920:1520:45
20:15 Mia Berg
november 1, 201920:3021:00
20:30 Living Alma
november 1, 201920:3021:00
20:30 Turab
november 1, 201920:4521:15
20:45 August Kann
november 1, 201921:0021:30
21:00 The Florines
november 1, 201921:1521:45
21:15 Unge Beirut
november 1, 201921:1521:45
21:15 Posterboys
november 1, 201921:3022:00
21:30 Mokri
november 1, 201921:4522:15
21:45 Xsektmedlem
november 1, 201922:0023:15
22:00 Arif
november 1, 201922:0022:30
22:00 Lars Jakob Rudjord
november 1, 201922:1522:45
22:15 Samū
november 1, 201922:3023:00
22:30 Sjøgress
november 1, 201922:4523:15
22:45 Dmitrievna
november 1, 201923:0023:30
23:00 NEON ION
november 1, 201923:1523:45
23:15 ELLA
november 1, 201923:3002:00
23:30 Naked Koala
november 2, 201910:0010:15
10:00 Jon Olav Sandal
10:00 Nicholas Oscar Van Eck
10:00 Anna Willrodt
november 2, 201910:1511:00
10:15 Danby Choi
november 2, 201911:0011:15
11:00 Elias Tchaba
november 2, 201911:1512:00
23:15 Andy Hannah
23:15 Mayoo Sivanantham
23:15 Martha Lyse
23:15 Anita Halmøy Wisløff
november 2, 201912:0013:00
12:00 Guttorm Andreasen
12:00 Mayoo Sivanantham
12:00 Synnøve Sandnes
12:00 Kathrine Wallevik
12:00 Jente Pironet
november 2, 201913:0014:00
november 2, 201914:0015:00
14:00 Achal Dhillon
14:00 Andy Hannah
14:00 Jon McIldowie
14:00 Désirée J. Vach
14:00 Tale Støyva Skrunes
november 2, 201915:0015:20
15:00 Culiar
november 2, 201915:1516:00
15:15 Achal Dhillon
15:15 Désirée J. Vach
15:15 Anngunn Sørli
november 2, 201916:0017:00
16:00 Hanne Hukkelberg
16:00 Peder Ebbesen
november 2, 201916:4017:00
16:40 NINV
november 2, 201918:0019:30
november 2, 201919:3020:00
19:30 Maud
november 2, 201919:4520:15
19:45 Beharie
november 2, 201920:00
20:00 Folkevogn
november 2, 201920:1520:45
20:15 Miriam
november 2, 201920:3021:00
20:30 Culiar
november 2, 201920:3021:00
20:30 Moon Mountain
november 2, 201920:4521:15
20:45 JUNO
november 2, 201921:1521:45
21:15 Underwing
november 2, 201921:3022:00
21:30 Portland
november 2, 201921:3022:30
21:30 Hanne Hukkelberg
november 2, 201921:4522:15
21:45 JASMIN
november 2, 201922:0022:30
22:00 Ol’Burger Beats & Vuyo
november 2, 201922:1522:45
22:15 ATENA
november 2, 201922:3023:00
22:30 Beverly Kills
november 2, 201922:4523:15
22:45 Doglover95
november 2, 201923:0023:30
23:00 Globox
november 2, 201923:1523:45
23:15 NINV
november 2, 201923:3000:00
23:30 Moron Police
november 2, 201923:4502:00
23:45 Klubb Skamlös

1 Arif presenteres i samarbeid med Østsia

2 Programmet på Charlies presenteres av Måkeskrik

 

Fredag

Vaktbua

Teateret

SKMU

Charlies

Grenseløs

Caledonien Hall

Lørdag

Vaktbua

Teateret

SKMU

Charlies

Kick

Grenseløs

Kjøp billett Kjøp billett Kjøp billett